جزئیات جشنواره نوروزی کفش – ایسنا

آقایان شیک پوش می توانند با پوشیدن کفش آکسفورد، استایل بی نظیری خلق کنند. در همین حال، فضای داخلی آنها دارای مواد با کیفیت بالا است که با اطمینان از مناسب بودن کفش، از پاهای سالم پشتیبانی می کنند. کفش اسپرت معمولا دارای زبانه بزرگی بر روی پا میباشد که به راحتی کفش در هنگام پوشیدن و راه رفتن کمک میکند در اینجا انواع مختلف از گروه کفش اسپرت را جهت آشنایی علاقمندان به این گروه از کفش مردانه معرفی میکنیم. نیز آسیب میبینند. برای همین هم پوشیدن کفش چرمی که تنگ، پاشنه بلند و به قولی دارای تنهی نامناسب باشد، خطرناک است. از چرم های شتر و بز نیز در تولید کفش ایمنی استفاده می شود که نسبت به چرم گاوی قیمت مناسب تری دارند.

وقتی نوبت به فرآیند تولید این کفشهای باکیفیت مردانه میرسد، استفاده از چرم درجه یک ضرورت است. در این دوران کفشی متناسب با اندازه پا تهیه کنید زیرا در این دوران، پا بین نیم تا یک نمره، افزایش سایز خواهد داشت. در بازار، مدلهای بسیار متنوعی از کفشهای ورزشی وجود دارد و همین باعث شده تا انتخاب مشکل شود. در حقیقت مسی از سال 2006 از محصولات آدیداس استفاده می کند و همین مسئله برای تیم پی اس جی که با جردن زیرمجموعه نایکی قرارداد دارد، مشکل ساز است. لوپاریزین گزارش داده است که از 31 بازیکن پی اس جی، پانزده تایشان از محصولات نایکی استفاده می کنند، سیزده تا با آدیداس قرارداد دارند، دو تا با پوما و همچنین راموس با شرکت میزونو قرارداد دارد.

گرچه ما معمولاً کرست را لباسی بسیار زنانه می دانیم که حالا دیگر اغلب زنان آن را به تن نمی کنند، اما در گذشته نمونه هایی از استفاده از این لباس در میان مردان هم وجود داشت. گرچه هم مردان و هم زنان می توانستند صورتی به تن کنند، اما برای پسران و مردان جوان پسندیده تر شمرده می شد. این مدل در رنگ های سیاه، قهوه ای و سفید بسیار شیک تر به نظر می رسند. یکی از پرطرفدارترین مدل کفشهای اسپورت که این روزها طرفداران زیادی میان آقایان -به خصوص نسل جوان- پیدا کرده، کفش کالج است. در اروپای غربی، پوشیدن دامن های کوتاه به خصوص در میان مردان ثروتمند و قدرتمند همچون پادشاهان و اشراف زادگان رایج بود.

زنان اقوام دوره گرد اروپای غربی، مانند مردان شلوار به پا می کردند. در قرون چهاردهم و پانزدهم میلادی، دامن های مردانه بسیار کوتاه تر و کاربردی تر شدند و اغلب به همراه جوراب ساق بلند یا شلوارهای چسبان پوشیده می شدند. در دوران باستان، بسیاری از زنان سرزمین های مختلف به دلایل کاربردی شلوار به تن می کردند. قصاب های مصری هم کفش پاشنه بلند می پوشیدند، گرچه در این مورد، بلند بودن پاشنه ی کفش ها هدف کاربردی تری داشت. اما حقیقت آن است که در گذشته بیشتر این مردها بودند که دامن و پیراهن می پوشیدند. در حقیقت شرکت آلمانی به ستاره برزیلی سالی 20 میلیون یورو می پردازد. این کلاه بعداً در بسیاری از فیلم های قدیمی هالیوود مورد استفاده قرار گرفت و چیزی مردانه به حساب آمد. در اوایل قرن بیستم میلادی، فدورا میان زنان رایج بود، تا آنکه پرنس ادوارد، کوچک ترین فرزند ملکه انگلیس، در دهه ی ۱۹۲۰ تصمیم به استفاده از این کلاه گرفت.