تاریخچه کفش ها – فروشگاه اینترنتی رزمد تاریخچه کفش مجله رزمد

برای این کار ابتدا بندهای کفش و سایر متعلقات آن را برداشته و هرگونه غبار و مواد زاید را با یک دستمال نرم به آرامی پاک کنید. امروزه به کفشهایی که با کف صاف و لاستیکی ساخته می شوند، اسنیکرز گفته می شود. رویه چرمی این مدل کفش دارای حالت روغنی هستند به این صورت که در مقابل آب و رطوبت مقاوم می باشد و از چرم در مقابل رطوبت محافظت می کند. زیره کفش از جنس پلاستیک است و دارای شیارهایی می باشد که از لیز خوردن بر روی عرشه و مکان های خیس جلوگیری می کند. در تاریخچه کفش آکسفورد به کشور اسکاتلند و ایرلند می رسیم زمانی که از این کفش با عنوان بالمورال نام برده می شد.

در مورد عنوان اسنیکرز که به کفش های تجاری داده شد باید بگوییم که این عنوان تجاری سال ها بعد از اینکه این کفش ها ساخته شد، بوجود آمد. این کفش ها در موقعیت های رسمی مورد استفاده قرار می گیرند. در شکل و فرم ظاهری کفش چاک های تعبیه شده است تا راه رفتن با این کفش تسهیل گردد. زیرا خاصیت انعطاف پذیری که دارد باعث میشود که در هنگام راه رفتن به راحتی حرکت کرد. بنابراین در زمان انتخاب می بایست کفشی را برگزینید که ضمن ایمنی احساس راحتی بیشتری داشته باشد. صندلهای پیاده روی باید کاملا سایز پا باشد و در صورتی که خیلی تنگ یا گشاد باشد در هنگام راه رفتن باعث ایجاد درد و یا تاول در سطح پا میشود. وزن بدن در داخل چنین کفشی بصورت متناسب برروی تمام سطح کف آن توزیع شده و پا در چنین کفی احساس راحتی میکند.

علاوه بر آن، مواد اولیه با بالاترین کیفیت در ساخت این کفشها استفاده شده است؛ در رویه کفشهای آکسفورد برند کروم، چرم یا جیر۱۰۰% طبیعی، آستر داخلی تمام چرم و زیره سبک بکار رفته است. بعد از کفش مشکی، رنگ قهوهای در بالاترین رده رنگی خرید انواع کفش مردانه قرار دارد. کفش بد میتواند موجب بروز بیماری در افراد کاملا سالم شود. این دسته از صندل ها معمولا بدون پاشنه و جلو باز هستند و راه رفتن با آنها بسیار راحت است و نکته قابل توجه در پوشیدن این نوع صندلها این است که باید قوس کف پا را کاملا پوشانده و پر کند معمولا جنس این نوع صندل ها از چرم طبیعی یا مصنوعی می باشد که البته مشخص است بهترین جنس برای صندل های پیاده روی چرم است.

افراد با این کفش ها می توانستند با خیال راحت راه بروند چون صدایی قدمهایش شنیده نمی شد. صندل ها جزء یکی از کاربردی ترین مدل های مصرفی در بین آقایان در فصل گرما می باشد ؛ صندل مردانه در صورتی که به خوبی طراحی شده باشد و سبک و راحت باشد میتواند در مکانهای گوناگون از جمله پیاده روی و یا بسیاری از فعالیتهای بیرون از منزل در تابستان مناسب باشد. بوت و نیم بوت های چلسی جزء مدل های ساده و کلاسیک مردانه هستند که می توان با هر استایل پارچه ای و یا جین استفاده کرد. کفشهای سگکدار مناسب برای افرادی است که به دنبال یک کفش خاص و منحصر به فرد میگردند. محبوبیت کفش های قایقی باعث شد تا در فاصله سال های ۱۹۸۰ تا ۱۹۹۰ به عنوان ترند فشن وارد صنعت پوشاک شوند.