تاریخچه کفش ها – فروشگاه اینترنتی رزمد تاریخچه کفش مجله رزمد

موکاسین ها از چرم نرم و یا جیر ساخته میشوند، کفش های موکاسین اصولا با لوفر ها اشتباه گرفته میشوند، یکی از شاخصه های تمایز این دو این است که موکاسین ها بند دارند اما لوفرها نه. شما این کفشها را در هر دو دستهی دربی و آکسفورد خواهید دید. در واقع به دلیل رسمی بودن زیاد دو مدل کفش قبلی و اضافه شدن جزئیات تزیینی مانند سوراخهای طرحدار، باعث شده است که بخش بیشتری از بازار را پوشش دهند. مدل کفش، بسته به طبقهی اجتماعی متفاوت بود. دغدغه بیشتر مردم در گذشته برای خرید لباس و کفش های استوک پیدا کردن سایز مورد نظر بود که امروزه به دلیل تنوع بیش از حد کفش های استوک مشکل انتخاب سایز هم نخواهید داشت. مشکل صندل های به اصطلاح رومی یا تخت بند دار این است که به دلیل وجود بندهای زیادی که دارند توجه زیادی را به ساق پا جلب می کنند، به خصوص اگر این بندها تا انتهای ساق پا بالا بروند.

آقا بابایی اضافه می کند: باید به صنعت کفش دست دوز ایران بیشتر از یک صنعت اهمیت داده شود زیرا نماینده هنر ایران در جهان است و ظرفیت های مناسبی در زمینه توسعه آن وجود دارد، متاسفانه مسئولان کشور توجه چندانی به آن ندارند و به نیاز های تولید کنندگان این صنعت پاسخی نمی دهند. باید کفش کار استانداردی خریداری کنید که در وهله اول از پا و بعد از کل بدن و جانتان محافظت کنید. برای ظاهری جذاب و لاغر، اغلب توصیه می شود که از پاشنه ای استفاده کنید که ابتدا ضخیم است و با پایین آمدن باریک تر می شود.

کفش هایی که رنگ تیره دارند نسبت به رنگ های روشن و لایت، پاهای شما را کوچک تر نشان می دهند.رنگ های تیره ی قرمز، آبی، بنفش، سبز، قهوه ای، خاکستری و مشکی نسبت به طیف روشن این رنگ ها،برای این منظور بهتر هستند. اگر می خواهید پاهای خود را باریک تر نشان دهید، استفاده از جوراب شلواری همرنگ کفش و تیره بسیار جذاب است. از نظر بصری، چکمه با پاشنه تخت باعث می شود پاهای شما کوتاه تر به نظر برسد، بنابراین توصیه می شود از آنها با دقت استفاده کنید. همچنین می توانید با وارد کردن ایمیل کاربری خود وارد حساب کاربری خود شوید . کفش بند دار زنانه که T شکل است، متاسفانه باعث می شود پاها پهن تر از آنچه که هستند به نظر برسند و این امر در مورد همه نوع پا صدق می کند، اما اگر فکر می کنید پای چاق دارید از پوشیدن این نوع کفش ها خود داری کنید.

کفش های باریک و نوک تیز نپوشید، از کفش های نوک گرد که کشیدگی و بزرگی پا را نشان نمی دهند استفاده کنید. کفش های نوک تیز حتی پاهایی که خیلی ظریف هستند را هم بزرگ نشان می دهند، بنابراین اگر پاهای بزرگی دارید اصلاً از این کفش ها استفاده نکنید. اما اگر بودجه شما محدود است، برای خرید محصول مناسب می توانید به موارد زیر توجه داشته باشید: • بهتر است برای خرید این کفش ها به سراغ برندهای معتبر خارجی نروید و کفش مناسب خود را از برندهای داخلی، مانند کفش کار ارک، انتخاب نمایید. به طور کلی این مدل کفشها زیاد مناسب کت و شلوارهای کژوال یا اسپورت نیستند.