انگشتهای پایتان را تکان دهید

کفش همیشه بخش مهمی از فشن مردانه بوده است چون کفش ها هستند که در مورد شخصیت کسی که آنها را پوشیده صحبت میکنند. کفش یکی از مهم ترین بخش های لباس و استایل شخصی به حساب می آید. اما در حال حاضر در طیف گستردهای از رنگ ها، مو و تزئینات در دسترس هستند. سرمربی ما را جمع کرد و تاکتیکی را برای ما شرح داد، اما در نهایت جمع بندی کادر فنی و بازیکنان این شد که چند ثانیه بیشتر به پایان بازی نمانده و اجرای این تاکتیک شاید سخت باشد. در نهایت شرایط به گونهای شد که دو نفر دو نفر و گاهی تک تک توانستیم خود را به عربستان برسانیم و به جمع سایر نفرات اضافه شویم. چند روز پیش از اعزام تست کرونای برخی از بازیکنان از جمله خود من مثبت شد. این ویژگیها سبب جلوگیری از بروز درد ساق پا، التهاب تاندون، درد پاشنه، شکستگی تنشی و آسیبدیدگیهای دیگر میشود.

کفشهای سگک دار نوعی کفش بدون بند است که توسط سگک باز و بسته میشود. با اینکه هر دو مدل بند دار هستند اما در ساختار اصلی تفاوتهایی با هم دارند. درست است که در هر دو مسابقه بازنده شدیم، اما مقابل هر دو تیم خیلی خوب بازی کردیم؛ البته نباید فراموش کنیم که همان اسپانیا نایب قهرمان اروپا هم شد و در فینال نتیجه را با اختلاف یک گل به سوئد واگذار کرد. در آن لحظات مربی به بازیکنان اعتماد کرد و خوشبختانه توانستیم بلیت مسابقات جهانی را در همان بازی برای خود رزرو کنیم. فارس: کمی درمورد روال کلی مسابقات قهرمانی آسیا بگو؛ آیا از شرایط کلی رضایت داشتی؟

روحیهای که مانوئل در تیم ایجاد کرده بود موجب شد تا بازیکنان در تمام مسابقات تا لحظه آخر بجنگند. آن تیم هیچ وقت دلش نمیخواهد در زمین خودش بازنده باشد. اما برخی از افراد به صراحت به کفش طبی یا دستگاه ارتوپدی نیاز دارند ولی آن را نمیدانند. از دید روانشناسان، زمانی که یک نفر را برای اولین بار ملاقات میکنید، اولین نقطهای که به نظر شخص مقابل میآید، کفشهای شما هستند. کفی کفشهای پیادهروی یا کوهپیمایی برای گذشتن از نواحی صخرهای ساخته شدهاند و سطوح سخت مختلفی دارند. فارس: اگر شوت پایانی سجاد استکی در بازی مقابل کویت گل نمیشد، کار برای صعود سخت میشد.

در مرحله گروهی با عربستان هم بازی داشتیم که من اعتقاد دارم اگر در آن مسابقه پیروز نمیشدیم کار برایمان سخت میشد. اگر فدراسیون حمایت شود، میدانم که پاکدل برنامههای خوبی دارد و میتواند این تیم را جز مدعیان آسیا قرار دهد. بروگ را میتوان با کت و شلوار، شلوار و پیراهن و یا یک بلیزر پوشید.اگر این کفش ها را با یک تیشرت و شلوار جین نیز بپوشید شیک به نظر میرسید در حالیکه هیچ از جذابیت و شیکی آن کاسته نمیشود اگر با کت و شلوار رسمی و کاری خود آنرا ست کنید. ما باید به این فکر کنیم که تیمی مثل بحرین که ما با اختلاف 5-6 گل به آنها میبازیم در سالهای اخیر چه کاری انجام داده است. بنابراین سرمربی نکاتی را گوشزد کرد و از بازیکنان خواست تا هر کاری از دستشان برمیآید انجام دهند.